Občni zbor 2022

Srečanje na 51. Letnem zboru planincev Delo

Letošnje srečanje planincev na 51. Letnem zboru, ki smo ga  sklicali  14. Januarja 2022,  v gostišču pri Mngan v Prelogu pri Domžalah, je bilo, kljub koronskim časom,  dobro obiskano in uspešno. Prisotnih je bilo 28 članov.  Nekaj članov upravnega odbora in nekaj stalnih članov, se je zaradi hitro povečanega števila obolelih opravičilo. Predsednik društva Dušan in predsedujoči Pavle sta uradni del zbora, tako kot zmeraj, dobro izpeljala, vsa dana poročila smo sprejeli soglasno.  V svoji sredini smo  pozdravili predsednico MDO pri PZS  Marinko Koželj- Stepic, ki nam je v imenu MDO,  v čast praznovanja petdesete obletnice in našega del,  izročila  uokvirjeno priznanje. In seveda predsednika PD Grafičar Borisa Lukača in nekaj članov njihovega društva.  Slišali smo poročilo o delu UO v lanskem letu, v razpravi so naše delo in naše nedavno praznovanje pohvalili tudi predstavniki drugih društev. Poleg Marinke Koželj-Stepic, tudi Boris Lukač, Marjan Klančar in Drago Car.  Program izletov v letu 2021 je bil skoraj v celoti realiziran, zaradi koronskih časov sta odpadla le dva pohoda. Gostje so povabili, da se tudi mi udeležimo njihovih izletov in izrazili željo, da bi plodno sodelovanje še trajalo.  Na koncu danega poročila ne moremo mimo izredne pohvale predsednika Dušana za pridobljeno finančno pomoč društvu. Del finančne  »injekcije« smo po Marinkini zaslugi dobili od MDO pri PZS, del pa po zaslugi članice Sonje Suhadolc od uprave firme Delo. Posebno pohvalo sta Pavle in Dušan izrekla tudi Marjanu Klančarju, ki je pomagal pri realizaciji več pohodov in  oblikoval novo postavitev spletne strani društva.

Po dobri večerji, okusnem pohančku in kozarcu vina je zaživela prijetna debata. Tudi o zastavljenem programu izletov za 2022 smo se pogovarjali. Zahvala Dušanu in Pavletu za dobro organizirano srečanje v gostilni, kjer smo se greli ob kaminu. Hvala tudi Veri, Ani in Mileni, ki sta postregli s slastnim pecivom.

Planinski pozdrav

Sonja Suhadolc

Za povečavo klikni na posamezno sliko

Izlet v neznano - Sv. Tilen, grad Smlednik,
Izlet v Županovo(Taborsko) jamo
Dan Grafičara in tradicionalno druženje
Posočje z PD Grafičar
Gašparičev pohod 2023 - Krim
Petelinjek
Ablanca
Žovnek, Čreta
Izlet na Pag s PD Grafičar
Izlet na Polšnik s PD Grafičar
Izlet na Talež, Tolsti vrh
Izlet na Mirno goro
Občni zbor 2023 - Trzin
Primorska 2022
Izlet v neznano - Črnomelj
Nad Dragonjo - pot štirih cerkva
Dan PD Grafičarja - Samoborsko gorje
Vošca, Blekova pl.
Z PD Grafičar v Bavšici
Gašparičev pohod na Krim
Veliki vrh (Veža)
Peca
Južni Velebit - Tulove grede, Paklenica
Lisca, druženje s PD Grafičar
Vrsar, Limski kanal
Sv.Miklavž, Ušte
Občni zbor 2022
Dragonja
Pivška jezera
Izlet v neznano 2021
Druženje PD Delo-Grafičar1
Sivka in Sv Urban
50 let društva
Krim, Gašperičev pohod
Rodica
Kofce, Veliki vrh
Občni zbor 2021
Korada 812m
Javorniki
Špičasti vrh
Kamnik - Stari grad, Špica
Žaba
Janče 2021
Rašica 2021
Galetovec
Završnica.
Gašperičev pohod na Krim 2020
Trupejevo poldne 2020
Raskovec.
Matkov škaf 2020
Dolina Drage
Govejk
Občni zbor 2020
Primorska 2019
Izlet v neznano 2019
Dan PD Grafičar
Vršič
Govor
Cres, druženje s PD Grafičar
Krim 2019
Ogradi
Matkov kot
Vitranc
Predstava
Rogla, 2019
Brač
7 slapov
Smokuški vrh
Kopitnik
Občni zbor, 2019
Žbevnica, 2018
Medvednica, druženje 2018
Gledališka predstava, 2018
Vrata, druženje s PD Grafičar
Vrata 2
Gašperičev pohod, 2018
Kompotela, 2018
Češka koča, 2018
Trnovski gozd, 2018
Severni Velebit, srečanje s PD Grafičar 2018
Kisovec , druženje s PD Grafičar 2018
Jurčičev pohod, 2018
Sveta Trojica
Kopitnik 2018
Občni zbor 2018