Občni zbor

Za povečavo klikni na posamezno sliko

Zbor članov 2021

Pa smo dočakali  tudi jubilejni, petdeseti zbor društva, ki je potekal na vrtu pivnice Ravbar v Rodici. S svojo prisotnostjo sta nas izmed povabljenih gostov razveselila ga. Marinka Stepic Koželj iz MDO Ljubljana in Marjan Klančar, predstavnik PD Iskra, kakor tudi g. Dado Kralj iz Zagreba, sicer dolgoletni član našega društva.

Po podanih uradnih poročilih in izvolitvi novega predsednika častnega razsodišča  Toneta Vrečarja ter  članice Verice Resnik, se je uradni del dokaj hitro zaključil.

V neuradnem delu zbora smo se po dolgem času spet lahko sproščeno družili  v večjem številu in  smo si zato imeli veliko tega za povedati, seveda  ob pokušini raznih dobrot ki so jih pripravile pridne članice društva, kakor tudi ob pizzah iz krušne peči ter točenem domačem pivu… Posebej so nam teknile sladke in dišeča  jagode iz Volavelj, s katerimi nas je presenetila Ana.

Glede na to, da do sedaj nismo mogli primerno obeležiti tako pomembnega jubileja, 50 let obstoja  našega planinskega društva, smo se dogovorili da to storimo v mesecu septembru. Srčno upamo, da nam bodo zdravstvene razmere v državi to tudi dopuščale.  Želimo si, da bi do takrat  uspešno izpeljali vse načrtovane planinske izlete. Prvi, Kofce – Veliki vrh,  je predviden 10. Julija. Udeležimo se  ga v čim večjem številu.

 

Pp

Dušan

Primorska 2022
Izlet v neznano - Črnomelj
Nad Dragonjo - pot štirih cerkva
Dan PD Grafičarja - Samoborsko gorje
Vošca, Blekova pl.
Z PD Grafičar v Bavšici
Gašparičev pohod na Krim
Veliki vrh (Veža)
Peca
Južni Velebit - Tulove grede, Paklenica
Lisca, druženje s PD Grafičar
Vrsar, Limski kanal
Sv.Miklavž, Ušte
Občni zbor 2022
Dragonja
Pivška jezera
Izlet v neznano 2021
Druženje PD Delo-Grafičar1
Sivka in Sv Urban
50 let društva
Krim, Gašperičev pohod
Rodica
Kofce, Veliki vrh
Občni zbor 2021
Korada 812m
Javorniki
Špičasti vrh
Kamnik - Stari grad, Špica
Žaba
Janče 2021
Rašica 2021
Galetovec
Završnica.
Gašperičev pohod na Krim 2020
Trupejevo poldne 2020
Raskovec.
Matkov škaf 2020
Dolina Drage
Govejk
Občni zbor 2020
Primorska 2019
Izlet v neznano 2019
Dan PD Grafičar
Vršič
Govor
Cres, druženje s PD Grafičar
Krim 2019
Ogradi
Matkov kot
Vitranc
Predstava
Rogla, 2019
Brač
7 slapov
Smokuški vrh
Kopitnik
Občni zbor, 2019
Žbevnica, 2018
Medvednica, druženje 2018
Gledališka predstava, 2018
Vrata, druženje s PD Grafičar
Vrata 2
Gašperičev pohod, 2018
Kompotela, 2018
Češka koča, 2018
Trnovski gozd, 2018
Severni Velebit, srečanje s PD Grafičar 2018
Kisovec , druženje s PD Grafičar 2018
Jurčičev pohod, 2018
Sveta Trojica
Kopitnik 2018
Občni zbor 2018