Izlet v neznano 2021

Izlet v neznano. 

Pozdravljeni, vse kar je bilo danes točno ob uri je bil odhod vlaka s Kamnika. Vse ostalo je bilo samo zamujanje. Tako odhod iz Ljubljane in tako dalje. V Grosuplju smo se sicer morali presesti na avtobus, a glej zlomka. V nadomestnem avtobusi je zmanjkalo sedežev za nas enajsterico. Tako smo čakali skoraj pol ure, na drugi avtobus. In nič nam ni bilo žal. Tako smo imeli avtobus samo zase, kateri nas je pripeljal na naš cilj direktno brez postankov, in to to skoraj pred rednim.   

V bližnji gostilni, pri kateri se je začel naš pohod po Dolenjskem,  smo se najprej  okrepčali z čajčkom, kavico in takratkim. V gostišču smo bili sprejeti z harmoniko in veselim petjem,  kar pa seveda nismo pričakovali. Z nasmeškom  smo potem brez težav  premagovali pot, ki je sledila pred nami. Šumenje listja pod nogami in lahkotno  hribovita pokrajina nas je kar očarala.  Lepo sobotno sončno potepanje v neznano smo tako z zaključili v domači gostilni Grabnar, kjer smo jedli domače specialete in vse to splahnili z kozarčkom rujnega.  

Lepo smo se imeli, četudi smo morali na koncu čakati na avtobus v Grosuplju .  Ob čakanju za prestopanje na  vlak, smo tako  lahko zaužili nekaj Grosupeljskega zraka.  Med čakanje na prevoz je bila med nami  debata o vsem mogočim, med drugim smo se dogovarjali tudi o izletu ob Limskem kanalu in po Tulovih gredah s PD Grafičarjem.  

Lep pozdrav 

Marjan 

Za povečavo klikni na posamezno sliko

Primorska 2022
Izlet v neznano - Črnomelj
Nad Dragonjo - pot štirih cerkva
Dan PD Grafičarja - Samoborsko gorje
Vošca, Blekova pl.
Z PD Grafičar v Bavšici
Gašparičev pohod na Krim
Veliki vrh (Veža)
Peca
Južni Velebit - Tulove grede, Paklenica
Lisca, druženje s PD Grafičar
Vrsar, Limski kanal
Dragonja
Pivška jezera
Izlet v neznano 2021
Druženje PD Delo-Grafičar1
Sivka in Sv Urban
50 let društva
Krim, Gašperičev pohod
Rodica
Kofce, Veliki vrh
Občni zbor 2021
Korada 812m
Javorniki
Špičasti vrh
Kamnik - Stari grad, Špica
Žaba
Janče 2021
Rašica 2021
Galetovec
Završnica.
Gašperičev pohod na Krim 2020
Trupejevo poldne 2020
Raskovec.
Matkov škaf 2020
Dolina Drage
Govejk
Občni zbor 2020
Primorska 2019
Izlet v neznano 2019
Dan PD Grafičar
Vršič
Govor
Cres, druženje s PD Grafičar
Krim 2019
Ogradi
Matkov kot
Vitranc
Predstava
Rogla, 2019
Brač
7 slapov
Smokuški vrh
Kopitnik
Občni zbor, 2019
Žbevnica, 2018
Medvednica, druženje 2018
Gledališka predstava, 2018
Vrata, druženje s PD Grafičar
Vrata 2
Gašperičev pohod, 2018
Kompotela, 2018
Češka koča, 2018
Trnovski gozd, 2018
Severni Velebit, srečanje s PD Grafičar 2018
Kisovec , druženje s PD Grafičar 2018
Jurčičev pohod, 2018
Sveta Trojica
Kopitnik 2018
Občni zbor 2018